Zagraj z Nami w Gry Za Darmo Otwórz Za Darmo Konto i Graj w Gry Zarejestruj się i graj

Automaty Gry Za Darmo Online

autor:

Automaty gry za darmo online są absolutnie dla wszystkich. Ostatnio się dość dobitnie o tym przekonałem, kiedy na imprezie rodzinnej postanowiliśmy zabawić się w świat wielkiego hazardu i sprawdzić jakie mamy w życiu szczęście i komu tak naprawdę z nas najbardziej sprzyja los. W zasadzie pomysł na gry hazardowe narodził się w drugiej kolejności i był niejako pokłosiem kłótni między moim tatą, a jego bratem, czyli moim wujkiem, a propos tego któremu z nich bardziej w życiu sprzyja szczęście i który może się uważać za wybrańca losu, wiecznie przez ten los rozpieszczanego.

Oczywiście obaj panowie twierdzili tu zaciekle, że to właśnie każdy z nich jest tym, któremu powodzi się lepiej. Nie chodziło oczywiście o tanią rywalizację i tandetne przekonywanie się kto jest tutaj bardziej bogaty i kto ma więcej dóbr materialnych. Cała dyskusja odbywała się na płaszczyźnie metafizycznej i filozoficznej, z wymienianiem wszelkich „fuksów” jakich obaj panowie doświadczyli w życiu i z udowadnianiem rzecz jasna, że każdy z nich doświadczył ich więcej.

Zanim wpadliśmy na to, żeby to sprawdzić poprzez automaty gry za darmo online minął spory kawałek wieczoru, dyskusja stawała się coraz bardziej zaciekła i w zasadzie w kilku momentach już dość mocno irracjonalna. Oczywiście towarzyszyło temu wzajemne przekrzykiwanie się, jeden drugiemu za wszelką cenę nie dawał dojść do słowa, pojawiło się klasyczne już w takich sytuacjach i dyskursach wykpiwanie, pokpiwanie i próba ośmieszenia przeciwnika za wszelką cenę. U mnie w rodzinie to dosyć cenne, że dyskutuje się zawsze z wielkim poczuciem humoru i dystansem do tego, co mówi dyskutant, jak i dystansem do siebie samego.

Naturalna rzeczą jest to, że takie rodzinne dysputy to przednia zabawy dla współbiesiadników, którzy obierają sobie stronę i zaciekle jej kibicują. Zawsze wynik jest sprawiedliwy dla wszystkich- najczęściej po prostu pada remis, albo honorowo strona wygrywająca jednak uznaje, że sporu nie da się rozstrzygnąć.

A tego wieczoru wpadliśmy na to, żeby spór rozstrzygnęły automaty gry za darmo online, bo przecież to one, opracowane na zasadzie przypadku, ślepego losu czy szczęśliwego trafu są w stanie wykazać, komu aktualnie, w tej konkretnej danej chwili sprzyja szczęście.

Panowie do pomysłu zapalili się od razu. Po kilku rozgrywkach sytuacja znowu była w zasadzie remisowa, bo każdy z nich miał chwile prawdziwej passy i chwilę słabsze. Ale dla nas, prawdziwych i zagorzałych kibiców to było bezcenne doświadczenie. Patrzeć na dorosłych facetów, pełnych emocji, siedzących przed ekranami komputerów, którzy je błagali, zaklinali, obiecywali najrozmaitsze rzeczy i robili wszystko, żeby łaskawy los pokazał, ze w tej akurat chwili to oni są niekwestionowanymi wybrańcami.

My oczywiście zażarcie kibicowaliśmy, wznosiliśmy okrzyki i modły za naszego zawodnika. Niektórzy byli tak dobrzy, że zaraz znalazł się menadżer, który dokonywał transferów, tylko, ze nie zawodników, ale publiczności, co oczywiście tylko dodało fantazji temu wieczorowi. Z całą pewnością i stanowczością stwierdzam, że gry internetowe jednoczą naród i rodziny, a na pewno są wspaniała zabawą, która jest w stanie ukazać oblicze niejednego kuzyna w całkiem innym swietle.

opublikowano 19/04/2013 13:14

Podobne artykuły