Zagraj z Nami w Gry Za Darmo Otwórz Za Darmo Konto i Graj w Gry Zarejestruj się i graj

Hazardowe Gry Za Darmo Automaty

autor:

Wielokrotnie zastanawialiśmy się ze znajomymi nad tym, jak możemy sobie urozmaicić rozrywkę, co jeszcze możemy zrobić, co stanowiłoby dla nas swoiste novum, co nauczyłoby nas czegoś i pozwoliło, żebyśmy się po prostu dobrze pobawili. W zasadzie dobra zabawa była w tych poszukiwaniach priorytetem.

Po wielu kinowych maratonach, po niezliczonych imprezach o tematyce „piątkowe piwo”, ewentualnie „sobotnie się alkoholizowanie” (nie licząc tych poniedziałkowych, wtorkowych, środowych, czwartkowych i niedzielnych okazji), po godzinach spędzonych na rowerowym siodełku, z nogami ubranymi w rolki, po tym wszystkim nadszedł czas zastanowienia: co by tu jeszcze?

Padł pomysł na odwiedzenie kasyna przy okazji pobytu w Krakowie. Pomysł niezwykle udany, bardzo się nam spodobał, ale nasz fundusz wystarczył na niezbyt długi czas cieszenia się tak trafna ideą. I nie chodzi tu tylko o same granie, ale tez i popijanie drinków, z którego przecież w żaden sposób nie mogliśmy zrezygnować.

A potem padł kolejny pomysł, który wydał się wręcz olśnieniem: hazardowe gry za darmo automaty. Słowo klucz: „za darmo”, to również słowo symbol dobrej zabawy. Taką tezę przynajmniej wyznawaliśmy ówcześnie (choć muszę przyznać, że w przypadku 90% grupy to w ogóle nie uległo zmianie i przekonanie jest jak najbardziej aktualne.)

Przygotowaliśmy sobie zatem całkiem miły wieczór, który miał stanowić niejako zwierciadlane odbicie tego, jaki przeżyliśmy w Krakowie w kasynie. Kilka laptopów, na każdym strona z automatami internetowymi do gier, do tego drinki, równie egzotyczne, ale w przeliczeniu na użytkownika i degustatora z pewnością mniej kosztowne.

Posunęliśmy się nawet do tego, że wpadliśmy do kumpla, u którego cała rzecz się rozgrywała, w eleganckiej odzieży. Nie było smokingów i garniturów, ale obowiązkowa koszula i krawat i owszem się pojawiły. Tutaj zdania były podzielone i całkiem spora rzesza uczestników imprezy stwierdziła, że przegięliśmy. Może i tak, ale przynajmniej jeden z naszych posiadówkowych wieczorów w domu różnił się totalnie od pozostałych.

Zazwyczaj bowiem nie przywiązujemy zbyt dużej uwagi do tego, co aktualnie mamy na sobie, bo wydaje się nam to najmniej istotnym elementem wieczoru. Chyba, że wieczór to klasyczny mix kobiet i mężczyzn. Wtedy oczywiście bacznie, od stóp do głów, śledzimy w czym przybyły nasze koleżanki. I trzeba przyznać, że kilka razy naprawdę uradowała się dusza nasza.

Nie inaczej było, jak zagościły u nas hazardowe gry za darmo automaty. Nasza dusza tego wieczoru radowała się wielokrotnie, zwłaszcza, jak ktoś inny kilka razy ewidentnie nie miał farta i los go znów wystawił.

Oczywiście ta radość wynikała tylko z czystej potrzeby przekomarzania się, a nie z prawdziwej złości czy zawiści.

Choć hazardowe gry za darmo automaty dostarczają całkiem realnych wrażeń i trzeba się jednak trochę pilnować, żeby nie dać się zawładnąć swoim emocjom. Zwłaszcza w towarzystwie rywalizujących ze sobą kumpli.

opublikowano 07/12/2012 8:33

Podobne artykuły